ژامبون ساز خانگی

وقتی که میدانیم چه میخوریم!

در دنیای صنعتی امروز محصولات غذایی روز به روز به سمت صنعتی شدن پیش میروند متاسفانه تمام فرایند های تولید و مواد نگهدارنده استفاده شده در این فرایندها مورد تایید پزشکان و متخصصان علوم تغذیه نیستند.

در برخی محصولات غذایی صنعتی ،مواد نگهدارنده برای ماندگاری طولانی تر ،و مواد افزودنی جهت بهبود طعم و رنگ مورد استفاده قرار میگیرند . یکی از غذاهایی که مصرف آن از نگرانی همیشگی خانواده هاست فراورده های گوشتی صنعتی ( سوسیس، کالباس  و …) است . ولی به دلیل جذابیت و طعم این محصولات معمولا والدین نمیتوانند از مصرف آنها چشم پوشی کنند .

ما برای حل این مشکل قدیمی راه حل جدید ابداع کرده ایم !

ژامبون ساز

ژامبون ساز خانگی

ژامبون ساز خانگی ابداعی فوق العاده که با مکانیزم شگف انگیز آن مخلوط گوشت و مرغ را کاملا فشرده میکند و بعد از پخت بصورت یک تکه و یک دست به شما تحویل میدهد . با این دستگاه انواع ژامبون های گوشت و مرغ ساده یا مخلوط با سبزیجات دلخواهتون رو هر وقت اراده کنید با طعم های متنوع در منزل به راحتی بدون مواد نگهدارنده مضر درست کنید .

مدل 2019
قطر بدنه 10 ساتی متر
ارتفاع بدنه 18 سانتی متر
دمای پخت بین 70 تا 80 درجه سانتیگراد
Untitled-1 copy

به کمک دفترچه راهنمای همراه این محصول و مواد اولیه سالمی که در خانه یافت میشود فقط  در عرض چند ساعت و به ساده ترین روش محصولی تولید میکنید که 100% از سلامت آن اطمینان دارید و با طعمی که انتظار آن را دارید !

ژامبون ساز خانگی

باور کردنی نیست ! ورقه های خوش مزه و تازه ژامبون تنها در 2 ساعت با دستگاه ژامبون ساز خانگی آماده میشن . مطمئن باشین بچه ها عاشق طعم اسنک ها و ساندویچ های کم نظیری میشن که با مواد سالم خانگی درست شده و با هیچ چیزی عوضش نمیکنن !

ژامبون ساز خانگی

تهیه ژامبون و کالباس خانگی با این دستگاه خیلی راحته !

برای درست کردن تنها لازمه دستگاه را در منزل داشته باشین!

1. چرخ کردن

گوشت مرغ رو دوبار چرخ کنید

2. ادویه

مواد و ادویه های دلخواهتون را از دفترچه راهنما انتخاب و به گوشت اضافه کنید

3. ژامبون ساز

مواد را داخل دستگاه بریزید و طبق دفترچه راهنما مواد را فشرده کنید

4. پخت و سرد کردن

طبق دفترچه راهنما دستگاه را تا 2 ساعت در آب داغ قرار دهید و بعد از آن در یخچال قرار دهید

تمام شد ! ژامبون لذیذ و سالم خانگی آماده خوردنه ! نوش جان !

ژامبون ساز

ژامبون ساز خانگی

ژامبون خانگی بدون مواد نگهدارنده رنگ یا افزودنی های شیمیایی و با طعم و مزه ای که بچه ها واقعا عاشقش میشن ، ژامبون مرغ و زیتون ، ژامبون تند ، ژامبون با طعم سیر و یه عالمه مزه های جدید و متفاوت ! همه و همه با این  ژامبون ساز خانگی جالب!

سفارش ژامبون ساز خانگی

اگر از آن دسته افرادی هستید که به سلامت خود اهمیت میدهید و تهیه غذای سالم و لذیذ برای اعضای خانواده برایتان مهم است همین الان یک دستگاه ژامبون ساز خانگی برای آشپزخانه خود تهیه کنید !

99هزار تومان

مشاوره رایگان و سفارش

لطفا نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را وارد کرده و منتظر تماس مشاورین ما باشید.