ژامبون ساز خانگی

وقتی که میدانیم چه میخوریم!

ژامبون ساز
ژامبون ساز

در دنیای صنعتی امروز محصولات غذایی روز به روز به سمت صنعتی شدن پیش میروند متاسفانه تمام فرایند های تولید و مواد نگهدارنده استفاده شده در این فرایندها مورد تایید پزشکان و متخصصان علوم تغذیه نیستند.

در برخی محصولات غذایی صنعتی ،مواد نگهدارنده برای ماندگاری طولانی تر ،و مواد افزودنی جهت بهبود طعم و رنگ مورد استفاده قرار میگیرند . یکی از غذاهایی که مصرف آن از نگرانی همیشگی خانواده هاست فراورده های گوشتی صنعتی ( سوسیس، کالباس  و …) است . ولی به دلیل جذابیت و طعم این محصولات معمولا والدین نمیتوانند از مصرف آنها چشم پوشی کنند .

ما برای حل این مشکل قدیمی راه حل جدید ابداع کرده ایم !

ژامبون ساز
ژامبون ساز

سفارش ژامبون ساز خانگی

ژامبون ساز خانگی ابداعی فوق العاده که با مکانیزم شگف انگیز آن مخلوط گوشت و مرغ را کاملا فشرده میکند و بعد از پخت بصورت یک تکه و یک دست به شما تحویل میدهد . با این دستگاه انواع ژامبون های گوشت و مرغ ساده یا مخلوط با سبزیجات دلخواهتون رو هر وقت اراده کنید با طعم های متنوع در منزل به راحتی بدون مواد نگهدارنده مضر درست کنید .

مدل ۲۰۱۹
قطر بدنه ۱۰ ساتی متر
ارتفاع بدنه ۱۸ سانتی متر
دمای پخت بین ۷۰ تا ۸۰ درجه سانتیگراد

 

به کمک دفترچه راهنمای همراه این محصول و مواد اولیه سالمی که در خانه یافت میشود فقط  در عرض چند ساعت و به ساده ترین روش محصولی تولید میکنید که ۱۰۰% از سلامت آن اطمینان دارید و با طعمی که انتظار آن را دارید !

ژامبون ساز خانگی

باور کردنی نیست ! ورقه های خوش مزه و تازه ژامبون تنها در ۲ ساعت با دستگاه ژامبون ساز خانگی آماده میشن . مطمئن باشین بچه ها عاشق طعم اسنک ها و ساندویچ های کم نظیری میشن که با مواد سالم خانگی درست شده و با هیچ چیزی عوضش نمیکنن !

ژامبون ساز خانگی

تهیه ژامبون و کالباس خانگی با این دستگاه خیلی راحته !

برای درست کردن تنها لازمه دستگاه را در منزل داشته باشین!

گوشت مرغ رو دوبار چرخ کنید

 

مواد و ادویه های دلخواهتون را از دفترچه راهنما انتخاب و به گوشت اضافه کنید

 

مواد را داخل دستگاه بریزید و طبق دفترچه راهنما مواد را فشرده کنید

 

طبق دفترچه راهنما دستگاه را تا ۲ ساعت در آب داغ قرار دهید و بعد از آن در یخچال قرار دهید

تمام شد ! ژامبون لذیذ و سالم خانگی آماده خوردنه ! نوش جان

ژامبون ساز خانگی

ژامبون خانگی بدون مواد نگهدارنده رنگ یا افزودنی های شیمیایی و با طعم و مزه ای که بچه ها واقعا عاشقش میشن ، ژامبون مرغ و زیتون ، ژامبون تند ، ژامبون با طعم سیر و یه عالمه مزه های جدید و متفاوت ! همه و همه با این  ژامبون ساز خانگی جالب!

سفارش ژامبون ساز خانگی

ژامبون ساز
ژامبون ساز

اگر از آن دسته افرادی هستید که به سلامت خود اهمیت میدهید و تهیه غذای سالم و لذیذ برای اعضای خانواده برایتان مهم است همین الان یک دستگاه ژامبون ساز خانگی برای آشپزخانه خود تهیه کنید !

 

مشاوره رایگان و سفارش

درخواست ژامبون ساز