شرایط و قوانین استفاده از سرویس خرید اینترنتی از فروشگاه 1000707

ورود کاربران به وب سایت 1000707در هنگام ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس و خدمات ارسال آنلاین فروشگاه ما است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به منزله پذیرفتن تمام و کمال کلیه شرایط و قوانین 1000707 از سوی شما عزیزان می باشد . همچنین لازم به ذکر است که شرایط و قوانین ذکر شده ، جایگزین تمام توافقهای قبلی محسوب می گردد.

 

 • قوانین عمومی

  قابل توجه کاربران گرامی ، که کلیه فرآیند های وب سایت سفارش منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستند . در صورتی که در قوانین درج شده ، روال و سرویسهای 1000707 تغییراتی در آینده ایجاد گردد ، در همین صفحه انتشار و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت 1000707 به معنی پذیرش هرگونه تغییرات خواهد بود .

 • تعریف مشتری یا سفارش دهنده

  مشتری یا کاربر به شخصی اطلاق می گردد که جهت استفاده از خدمات سفارش لوازم خانه و آشپزخانه در سایت ثبت نام به عمل آورد .

 • ارتباطات الکترونیکی 1000707 با کاربران سایت

  وب سایت خرید آنلاین لوازم خانه و آشپزخانه ، به مشتریانی که در سایت خود جهت خرید آنلاین محصول ثبت نام به عمل آورند ، نامه الکترونیکی حاوی فاکتور خرید از سایت را به پست الکترونیکی وارد شده از طرف کاربر در هنگام ثبت نام ارسال خواهد نمود .
  همچنین تنها اطلاعاتی که کاربر در هنگام ثبت نام در سایت وارد میکند ، ملاک مکاتبات و تماس ها جهت هماهنگی و ارسال مورد استفاده قرار خواهد گرفت .
  در صورت عدم تمایل به دریافت پست الکترونیک و یا پیامک که جهت اطلاع از آخرین محصولات و یا شرایط فروش ویژه ، می توانید از عضویت در خبرنامه وب سایت 1000707 خارج گردید .

 • سیاستهای رعایت حریم شخصی

  گروه ما تمام تلاش خود در جهت حفظ و نگهداری از اطلاعات کاربران گرامی که در وب سایت ثبت نام نموده اند را به عمل خواهد آورد .
  تمامی محتوای در دسترس از طریق وب سایت 1000707 اعم از تصاویر ، نشان ها ، متون ، موارد قابل دانلود و کپی ، اسکریپت ها ، علائم تجاری ثبت شده در 1000707در انحصار این سایت بوده و هرگونه سوء استفاده با اهداف تجاری ، شامل پیگرد قانونی خواهد بود. تمامی مسئولیت فعالیت هایی که کاربران تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام بپذیرد به عهده کاربران می باشد .
  وب سایت 1000707با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره، سابقه ای درخشان، تجربه و محتوای غنی، اولین قدم جهت اعتماد شما به خود را برداشته است.

 • نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

  کاربران عزیز می توانند هر گونه نقد ، نظر ، پیشنهاد و سایر موارد را از طریق لینک تماس با و با وارد نمودن نام ، پست الکترونیکی و متن مورد نظر خود ، برای وب سایت ارسال 1000707 ارسال فرمایید .

 • سیاست قیمت گذاری

  سیاست قیمت‌‏گذاری در وب سایت 1000707 ، مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. تمامی قیمت ها در فاکتور خرید مشتریان به همراه هزینه ارسال محصول مورد نظر محاسبه ، درج و به پست الکترونیکی معرفی شده از جانب کاربر ارسال خواهد شد .

 • نمایندگی

  وب سایت ارسال آنلاین محصولات در هیچ یک از مناطق ‏‌کشور نمایندگی فروش ، عرضه و یا خدمات پس از فروش ندارد و تمامی سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌ های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی سایت پردازش می ‏گردد . لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این موارد ، مراتب را جهت پیگرد قانونی به بخش پشتیبانی سایت 1000707اطلاع دهید.

 • قوه قهریه

  تمام شرایط و قوانین مندرج فوق ، در شرایط عادی قابلیت اجرا را داشته و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه ، وب سایت ما هیچ گونه مسئولیتی ندارد.